Zapisy na zajęcia dla dzieci i młodzieży – sezon 2023/2024

Zapisy na zajęcia dla dzieci i młodzieży – sezon 2023/2024

Zapraszamy do zapisów na zajęcia dla dzieci! U nas panuje niezwykle przyjazna atmosfera, prowadzimy kameralne grupy, z indywidualnym podejściem do każdego młodego uczestnika. Dzieci uczą się, rozwijają swoje umiejętności, a przy tym aktywnie spędzają czas wśród rówieśników.

📆 Grafik:

⭐️ Poniedziałek 17:00 – Zumba Teens 7 + lat – Magda
⭐️ Wtorek 17:00 – Z-Teens 10 + lat – Magda
⭐️ Środa – 17:00 – Zumba Kids 5 – 7 lat – Wiola
⭐️ Czwartek 17:00 – Zumba Kids 3 – 5 lat – Wiola

Zumba Kids – to zajęcia, które łączą w sobie taniec, naukę kroków, rytmów i dobrą zabawę! Dzieci tańczą proste choreografie, poznają różne style taneczne, a także rozwijają koordynację ruchową. Taniec przeplatany jest z zabawami z wykorzystaniem muzyki oraz różnych akcesoriów: m.in. chusty animacyjnej, wstążek tanecznych czy pomponów. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do dziecka i dostosowanie tempa nauki do każdego uczestnika. Nie zabraknie również atrakcji dla rodziców w postaci występów przygotowanych przez najmłodszych. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci już od 3 r.ż.

Z-Kids – to zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat, podczas których wkraczają oni w niezwykły świat tańca. To właśnie na tych zajęciach poznają rytmy wielu tańców oraz uczą się prostych choreografii do znanych utworów. Podczas treningu nigdy nie brakuje oczywiście pozytywnej energii i radości, którą młodzi tancerze czerpią z różnych zabaw rozwijających, m.in. koordynację ruchową, poczucie rytmu, pamięć ruchową. Staramy się u nas łączyć naukę z dobrą zabawą oraz dbamy, aby każdy młody tancerz czuł się dobrze i wyjątkowo.

Z-Teens – to zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży od 10 roku życia. Podczas tych pełnych radości oraz energii lekcji młodzi tancerze uczą się ciekawych choreografii krok po kroku. Poznają różne style taneczne, m.in. dancehall, hip hop, reggaeton, ale przede wszystkim dobrze się bawią, rozwijają oraz nabywają pewności siebie. Dbamy, aby każdy czuł się u nas dobrze, swobodnie, dlatego staramy się integrować młodzież poprzez różne zabawy, czy wspólnie nagrywane TikToki. Podczas tych zajęć nie stawiamy tylko i wyłącznie na naukę kroków, kombinacji, lecz także na rozwój u nich świadomości ruchu, koordynacji, otwartości na innych.

📍Lokalizacja:
Z-Dance Studio
Gdańsk al. Rzeczypospolitej 11A

Zapisy: https://bit.ly/zdance-dzieci

🎟 Koszt zajęć: 4 wejścia na miesiąc – 109 zł (w tym rabat -10zł 😍)

* o starcie zajęć poinformujemy poprzez SMS/ e-mail

Zapraszamy do zapisów – liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

👉 Dodatkowe informacje: studio@z-dance.pl