Warsztaty Salsą & Bachata Solo

Warsztaty Salsą & Bachata Solo

Wrzesień 23, 2021 Info 0

Zapraszamy na Warsztaty Salsa & Bachata Solo!

Zawsze chciałaś spróbować, ale boisz się zacząć?
U nas masz najlepszą okazję – poznasz kroki i ruchy od podstaw i bez stresu! Zrób coś dla siebie i odkryj swój pełen potencjał!

Jeśli chcesz poczuć się niesamowicie kobieco i być w pełni pewną siebie w tańcu, to zajęcia Bachaty powinny znaleźć się w twoim kalendarzu. Zajęcia, na których zajmiemy się piękną postawą, a przy tym rozkołyszemy biodra i poznamy kroki dedykowane specjalnie paniom. Atmosfera i muzyka dodadzą motywacji do rozwijania się, ale i do zrelaksowania po ciężkim dniu.

Salsa czyli kwintesencja energii i radości płynących z tańca. Każdy, kto chce się nauczyć czegoś nowego lub podszlifować umiejętnościm, a przede wszystkim pomnożyć swoje endorfiny odnajdzie się idealnie. Na zajęciach rozruszamy całe swoje ciało w rytmie muzyki latyno-amerykańskiej, przy której nie da się podpierać ścian.

Zajęcia poprowadzi Monika Lelas, której największą pasją jest taniec, a największą radością dzielenie się tym z innymi! Do świata tańca dołączyła jeszcze jako dziecko, gdy siostra zabrała ją na pierwsze zajęcia. Uwielbia poznawać nowe style, dlatego też dołączyła do zespołu Cheerleaders Flex Sopot, ale najbliżej je serca jest ognista i energiczna salsa. Taniec daje jej wiele przyjemności, ale i pewności siebie, którą przekazuje wszystkim nowym pasjonatom.

📆 Sobota 9.10.2021
⏰ 17:00-19:00
✅ Poziom OPEN

Zapisy: https://forms.gle/W9SjD8otTyAoNErF9

Cennik (do 4.10 /* do 8.10 /**w dniu wydarzenia):
40zł / *50zł / **60zł

Aktualni klienci Studia (do 4.10 /* do 8.10 /*w dniu wydarzenia): 35zł /45zł / **55zł

Ilość miejsc ograniczona!

Info: studio@z-dance.pl

Potwierdzeniem zapisu i gwarancją rezerwacji miejsca w danym progu cenowym jest opłacenie wybranej opcji w ciągu 3 dni od zapisu u instruktora lub na konto:

Anna Cegłowska
Nr. Konta 18249010440000420060305479
W tytule: Imię i Nazwisko uczestnika

Zapisy bez wpłaty są nieważne!
Ilość miejsc ograniczona!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *