Start zajęć dla DZIECI

Start zajęć dla DZIECI

Styczeń 9, 2019 Info 0

Zapisy na zajęcia dla Dzieci w Z-Dance Studio
Lokalizacja:Gdańsk al. Rzeczypospolitej 11A


Formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/1pYDoDqnRe5YI9sJ2


Nowe grupy na poziomie podstawowym – można dołączyć OD 10.01:


Czwartek 16:30 Logorytmika – Misia – 4-6 lat

Czwartek 17:30 Taniec Edukacyjny – Misia – 3-7 lat

Nowe grupy na poziomie podstawowym, które wystarują gdy zbiorą się chętni (zapisane osoby otrzymają informację mailową o terminie startu zajęć):


Środa 17:30 Mini Disco – Karolina – 4-9 latCzwartek 18:30 Show Dance – Misia – 8-13 lat
Opisy zajęć poniżej⬇️


Cennik:4 wejścia – 70zł


Karnety ważne 28 dni.Jeśli nieobecność na zajęciach jest zgłoszona przed zajęciami, można ją odrobić na innych zajęciach do końca ważności karnetu i w wypadku kupienia nowego przez kolejny miesiąc od daty ważności.


Zajęcia dla dzieci trwają 45min

Grupy max. 15 osób, w zależności od zajęć


Regulamin: http://www.z-dance.pl/dzieci/

Dodatkowe informacje: studio@z-dance.pl

MINI DISCO

Mini disco to zajęcia pełne tańca oraz fantastycznej zabawy w energetycznym klimacie. Rozpoczynamy animacyjną rozgrzewką, by przejść do prostych układów tanecznych, do znanych dziecięcych przebojów oraz zabaw muzycznych. Mini disco to nie tylko fajna zabawa i frajda, ale również mnóstwo korzyści dla dzieci. Choreografie dziecięce wspierają rozwój motoryczny dziecka oraz koordynację ruchową, a nauka zabawnych choreografii pozwala ćwiczyć pamięć. Dzieci otrzymują dużą dawkę endorfin, uśmiechu i pozytywnej energii.

LOGORYTMIKA

To wyjątkowe połączenie zajęć muzycznych z logopedią. Zabawy i ćwiczenia grupowe przy muzyce wprowadzają dzieci w niesamowity świat. Bawiąc się dźwiękami odkrywają swoje możliwości i uczą się nowych umiejętności.Logorytmika wpływa na wszechstronny rozwój dzieci, m.in.:- rozwija sprawność ruchową, – uczy prawidłowego oddechu- uwrażliwia na dźwięki- rozwija pamięć i wyobraźnię- kształci słuch i poczucie rytmu* a przed wszystkim… wspiera prawidłowy rozwój mowy.


TANIEC EDUKACYJNY

Zajęcia ruchowo-taneczne, wykorzystujące elementy Nowoczesnego Tańca Edukacyjnego R. Labana (NTE). Ta wyjątkowa metoda uwzględnia naturalne predyspozycje ruchowe dzieci i pozwala na ich wszechstronny rozwój. Dlaczego „taniec edukacyjny”? Nawet najprostsze czynności, takie jak mówienie, pisanie czy chodzenie odbywają się dzięki możliwości ruchu. Stopniowo poznając ruch lepiej poznajemy oraz panujemy nad swoim ciałem.Na zajęciach nie wchodzimy w schemat. Nie uczymy się sztywnych układów. Stwarzamy warunki do ruchu, wyrażania siebie i poznawania swoich możliwości. Rozwijamy wyobraźnię i kreatywność.


SHOW DANCE

Zajęcia dla prawdziwych młodych miłośników tańca. Dzieci ćwiczą technikę ruchu, dynamikę i interpretację muzyki w przyjemnej i wesołej atmosferze. Na każdych zajęciach uczą się nowej energetycznej choreografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *